Parkenparade: feestelijk picknicken in de Plantentuin
-
10 mei11:00 - 17:00Plantentuin Meise
-
11 mei11:00 - 17:00Plantentuin Meise
Sluit je ogen en stel het je voor: je wandelt door de prachtige Plantentuin, vindt een idyllisch plekje en spreidt je picknickdekentje uit. Uit je mand haal je smakelijke tapas, wraps, een heerlijk gebakje en een verfrissend drankje. Samen met vrienden of familie geniet je van een onvergetelijke lentepicknick in een sprookjesachtig decor.
Goed nieuws: die droom maken wij werkelijkheid! Op zaterdag 10 en zondag 11 mei kan je bij onze KAWAbar een volledig gevulde picknickmand bestellen. Alles wat je nodig hebt voor een magisch moment in het groen!
De manden zijn niet alleen gevuld met heel wat lekkers, er zit ook alles in wat je nodig hebt voor een picknick zoals borden, bestek, glazen, picknickdekentje en afvalzakje.
Wees er snel bij want het aanbod is beperkt!
Extra: De eerste 10 personen (per dag) die een picknickmand bestellen, krijgen een picknickdekentje kado, geschonken door Parkenparade (Toerisme VLaams-Brabant)
Inhoud picknickmand op wielen
Volwassene (€ 22)
- Home made ice-tea of Rosé wijn (ter plekke te kiezen)
- Gemengde salade
- Lavendelcake/appelcake (ter plekke te kiezen)
- Wraps
- Tapenade + grissini
- Fruit
Kind (€ 12,50)
- Home made ice-tea
- Lavendelcake/appelcake (ter plekke te kiezen)
- Wraps
- Fruit
Praktisch
- Via de ticket knop duid je aan voor hoeveel personen (volwassenen en/of kinderen) je een picknick wil bestellen.
- Nadat je aangeeft voor hoeveel personen je een picknick wenst te bestellen, moet je ook het gewenst aantal toegangstickets aanduiden voor de Plantentuin.
- Vrienden van de Plantentuin kunnen deze stap overslaan.
- Je haalt je picknick met picknickmand af bij de KAWA bar tussen 11 u. en 14 u. op vertoon van je e- ticket (digitaal of print).
- Je betaalt een waarborg van € 25 per picknickmand. (ENKEL CASH!)
- Je levert je picknickmand in ten laatste om 17 u. en krijgt bij correcte inlevering (inhoud compleet) je waarborg terug.